Kiből lesz az erdész?

Kiből lesz az erdész?

BEM - fogászati vetélkedő

BEM - fogászati vetélkedő

Szép magyar beszéd

Szép magyar beszéd

Hagyományos iskolai rendezvényeink közé tartozik a Szép magyar beszéd verseny, melynek célja a kifejező beszéd iránti igény ösztönzése, a magyar nyelv értékének megőrzése. A családias légkörű versenyen idén is nagy létszámmal vettek részt 5-8. évfolyamos diákjaink. A helyezést elért tanulók könyvutalványban és oklevélben részesültek.
5-6. évfolyam
I. hely – Hudák Zalán (6.c)
II. hely – Herczeg Bálint (5.b)
III. hely – Orosz Kiara (6.c)
7-8. évfolyam
I. hely – Szabó Eszter (8.b)
II. hely – Vasas Géza Bendegúz (8.a)
III. hely – Gál Noémi (8.c)
Minden résztvevőnek gratulálunk!
Kölyökből Atléta

Kölyökből Atléta

A Kölyökből Atléta program keretén belül Nyíregyházán az Atlétikai Centrumban október 11-én rendezték meg a Kelet Magyarország Régió egyéni atlétikai bajnokságot az U/12-es korcsoportnak.
Jávorszky Eszter 5.a osztályos tanuló II. helyezést, Pécsi Lili 6. b osztályos tanuló III. helyezést ért el távolugrásban. Varga Ádám 5. c osztályos tanuló I. helyezést, Csépányi Bálint 5.c osztályos tanuló II. helyezést ért el 1200 méteres síkfutásban. Cocaj Altin 5.c osztályos tanuló III. helyezést ért el Vortex labda hajításban. Gratulálunk minden résztvevőnek!